2. Mock Conference - 16.01.2018 r.

ILS organizuje drugą Mock Conference, dedykowaną tłumaczeniu konsekutywnemu. Odbędzie się ona 16 stycznia 2018 r. o godz. 18:30, w sali 00.080. Gościem specjalnym będzie pani Weronika Mincer z Polskiego Stowarzyszenia Tłumaczy Konferencyjnych.

 

Zapisywać się można za pomocą linku: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ 15TBeL9i_TrsKDjZWG2k_qxVINW4SDxDpG8O25iHqOWc/edit?usp=sharing.

 

W przypadku pytań lub trudności z zapisami prosimy o kontakt z dr Katarzyną Stachowiak (km.stachowiak(at)uw.edu.pl).

 

Temat konferencji to: "The social media society/Społeczeństwo mediów społecznościowych". W środę, 10 stycznia dr Katarzyna Stachowiak prześle Tłumaczom wszystkie potrzebne materiały.

 

Tłumacze konsekutywni biorą "oficjalnie" udział w konferencji - pracują w parach, które zmieniają się co 20 min i otrzymują feedback, ale można zapisać się także "do kabiny" w celach ćwiczeniowych. Językami roboczymi konferencji będzie język angielski i polski, i w tej kombinacji będą pracować tłumacze konsekutywni. Tłumacze symultaniczni mogą przekładać na i z j. angielskiego i polskiego lub ćwiczyć relay/tłumaczenie na inne języki.

 

 

 

Fot. Mirosław Kaźmierczak, Archiwum Biura Promocji UW

 

Fot. Mirosław Kaźmierczak, Archiwum Biura Promocji UW

 

Fot. Archiwum Biura Promocji UW

 

Fot. Archiwum Biura Promocji UW

 


© Instytut Lingwistyki Stosowanej UW | Kontakt | Webmaster | Ciasteczka / Cookies