Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

DJO

Nazwa studiów: Studia podyplomowe w zakresie dydaktyki języków obcych (SPDJO)

Kierownik SPDJO:  dr hab. Elżbieta Gajek prof ucz.

 

Adres studiów podyplomowych:
ul. Dobra 55, 00-312 Warszawa

 

E-mail: djo.ils@uw.edu.pl

 

Rodzaj studiów: podyplomowe 3-semestralne studia,, płatne

 

Cel kształcenia: nabycie uprawnień do nauczania jednego lub dwóch języków obcych na I, II i III etapie edukacyjnym oraz w przedszkolach.

 

Proponowane języki: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, szwedzki, włoski

Program studiów spełniający wymagania obowiązujących standardów kształcenia nauczycieli  (dostępny w zakładce Program studiów) obejmuje blok psychologiczno-pedagogiczny, dydaktykę ogólną  i emisję głosu oraz blok dydaktyki języków obcych oraz praktyki.   Przedmioty kończą się zaliczeniem, zaliczeniem na ocenę lub egzaminem.

 

Zakres kształcenia: Zajęcia odbywają się w systemie weekendowym 11-12 weekendów  – odpowiednio do zaplanowanej liczby godzin w semestrze, łącznie 420 godzin zajęć  plus 150 godzin praktyk w celu uzyskania kwalifikacji w jednym języku lub 540 godzin zajęć plus 240 godzin praktyk w celu uzyskania kwalifikacji do dwóch języków.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się ze szczegółowymi zasadami rekrutacji oraz z harmonogramem rekrutacji na bieżący rok akademicki. Wszystkie informacje są dostępne w zakładce Rekrutacja.