Skrócone godziny pracy w lipcu/sierpniu

Szanowni Państwo,

w związku z decyzją Dziekan Wydziału Lingwistyki Stosowanej o skróceniu godzin pracy administracji wydziałowej w lipcu oraz sierpniu, uprzejmie informuję o zmianie godzin pracy sekretariatu ds. pracowniczych oraz finansowych ILS.

W dniach 15.07-30.08.2024 r. Dziekanat ds. studenckich będzie otwarty w godzinach 8:00-14:00.
W dniach 5.08-9.08.2024 r. Dziekanat ds. studenckich będzie nieczynny.
W dniach 8.07-30.08.2024 sekretariat ds. finansowych oraz pracowniczych będzie otwarty w godzinach 8:00-14:00.

Uprzejmie informuję, że w przypadku, gdyby nie mogli Państwo pojawić się w sekretariacie w ustalonych godzinach, prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny, abyśmy mogli dostosować czas naszej pracy do Państwa potrzeb.