Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Zaproszenie na 3rd International Conference on Community Translation

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy,

serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w charakterze słuchacza w międzynarodowej konferencji organizowanej przez Instytut Lingwistyki Stosowanej UW.
Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na 3rd International Conference on Community Translation, która odbędzie się na Uniwersytecie Warszawskim w dniach 6-8 lipca 2023 roku.
Zachęcamy do udziału w serii prelekcji na temat aktualnej roli i statusu tłumaczenia środowiskowego (ang. community translation) w różnych krajach, a także warsztatów mających na celu sformułowanie najlepszych praktyk w pracy tłumacza i nauczaniu. W programie wystąpienia z dziedziny tłumaczenia dla organów administracji, systemów sądowniczych, usług dla Migrantów i Uchodźców oraz wielu innych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony: https://sites.google.com/view/icct3-2023 i kontaktu z nami pod adresem: icct3warsaw@gmail.com w przypadku jakichkolwiek pytań.

Komitet Organizacyjny ICCT3

Więcej…